Szanowni Nauczyciele Akademiccy

Uprzejmie informujemy o możliwości wyjazdu do Uczelni zagranicznych, z którymi Wyższa Szkoła Zarządzania współpracuje w ramach umów bilateralnych w celu prowadzenia wykładów w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Erasmus: STA (Staff Mobility for Teaching Assignments) 2012/2013. Osoby zainteresowane wyjazdem są proszone o złożenie Indywidualnego Program Nauczania ITP (Individual Teaching Programme for Teaching Staff Mobility) w terminie do 29. 03. 2013r. w Biurze Współpracy z Zagranicą ul. 1 Maja 40 pokój 3.10

Wykaz Uczelni partnerskich w roku akademickim 2012/2013

Universita degli Studi di Perugia (Włochy)

Università degli Studi di Messina (Włochy)

Université Paris-Est Créteil Val de Marne (Francja)

Université d'Evry-Val-d'Essonne (Francja)

Ağri Ibrahim Çeçen University (Turcja)

VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegija (Litwa)

Pobierz indywidualny plan nauczania