Konferencja pt. „Wspólne zdrowie”

Serdecznie zapraszamy na międzynarodową konferencję pt. „Wspólne zdrowie”, która odbędzie się 9 maja 2013 r. o godz. 11.00 w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie przy ul. 1-go Maja 40.

Podczas konferencji wystąpienia zaprezentują wykładowcy z National Medical College Rivne oraz wykładowcy z Wyższej Szkoły Zarządzania.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji telefonicznie pod nr 34 368 30 53 lub e-mailowo na adres rektorat@wsz.edu.pl

Rektor
Dr inż. Andrzej Dziewiątkowski