Nabór zimowy 2015/2016

Uprzejmie informujemy, że Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie ogłasza nabór zimowy 2015/2016 na studia I stopnia oraz studia podyplomoweWspółpracujemy z firmami, które oferują atrakcyjne staże i interesujące praktyki. Pomagamy realizować je również za granicą. Współpracujemy z wieloma uczelniami w Europie i Azji. Naszych najlepszych studentów wysyłamy na bezpłatne staże na Uniwersytety w Europie i Azji. Tworzone grupy są mało-liczne co ułatwia naukę i rozwiązywanie problemów indywidualnych. Dodatkowym atutem naszej uczelni jest świetnie przygotowana kadra naukowo-dydaktyczna. Są to praktycy i cenieni w świecie nauki fachowcy. Naszym studentom przekazujemy aktualną wiedzę i niezbędne w dzisiejszych czasach wykształcenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

PUNKT REKRUTACYJNY
 ul. 1-go Maja 40,
 42-200 Częstochowa
 telefony kontaktowe:
 (34) 368 - 30 – 53
 (34) 368 - 06 – 08

Aby zapoznać się z naszą ofertą proszę kliknąć TUTAJ

Promocja na wszystkie kierunki trwa do końca stycznia!