Szkoła Policealna przy Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie ogłasza nabór
do Policealnej Szkoły dla dorosłych.
W nowym roku szkolnym rozpoczynamy kształcenie na dwóch kierunkach medycznych:
- OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - roczny okres nauczania
- OPIEKUNKA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 2-letni okres nauczania

Rekrutacja rusza 08.08.2016r.!!!!
Jeśli masz pytanie napisz już teraz : j.wojtyra@wsz.edu.pl

Punkt rekrutacyjny:
ul. 1-go Maja 40