Szanowni studenci STUDIA POMOSTOWE P III 17

Osoby rozpoczynające praktykę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie z przedmiotu Anestezjologia w dniu 04.05.2017r. (czwartek) oraz z przedmiotu Rehabilitacja w dniu 16.05.2017r. (wtorek), proszone są w tych dniach o zgłoszenie się na OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE BHP przed godz. 8.00 do budynku administracji przy ul. Bialskiej 104/118, pokój 349, do Pani Beaty Kołodziejskiej. Prosimy o zabranie ze sobą aktualnej książeczki sanepidowskiej oraz obuwia i ubioru zmiennego.