Ogłoszenie - Dziekanat

Szanowni studenci,
Uprzejmie informujemy, że w serwisie studenckim w zakładce Praktyki pielęgniarstwo, zostały zamieszczone harmonogramy praktyk dla studentów STUDIÓW LICENCJACKICH, tj.
LX 14, LX 15 (tok zwykły), LX 15 (IOS), LX 16, L III 17.
W najbliższym czasie zostaną również podanie listy osób, które przed rozpoczęciem praktyk powinny zgłosić się na szkolenie BHP.
W zakresie pytań administracyjnych prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku pod nr tel. 34 368 06 08 z mgr K. Nowak.