Słowo od rektora

Drogi Studencie!

Podczas czytania przewodnika po Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie, zdecydujesz czy jest to miejsce, gdzie chciałbyś studiować. Możesz wybrać najlepszą przyszłość dla siebie. Nasza Uczelnia znana jest w środowisku akademickim lokalnym, krajowym i zagranicznym. Dbamy o zaspokojenie potrzeb naszych Studentów oraz wyposażenie ich w wiedzę potrzebną w przyszłym życiu zawodowym. Program studiów realizowany w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie dostosowujemy do zachodzących przemian rynkowych, stale uatrakcyjniamy ofertę dydaktyczną. Stanowi to odpowiedź na przemiany ekonomiczno-społeczne zachodzące wewnątrz kraju oraz stosunki międzynarodowe związane z członkostwem w Unii Europejskiej.

 


W dobie rozwoju technik informatycznych, komunikacji internetowej dajemy naszym Studentom nie tylko możliwości biegłego opanowania języków obcych ale również umiejętność wszechstronnego wykorzystania technik komputerowych np. układów wbudowanych do sterowania wszelakimi urządzeniami produkcyjnymi lub użytkowymi. Wysoki poziom kształcenia zapewnia międzynarodowa kadra naukowa, odpowiednia baza dydaktyczna i lokalowa oraz bogata oferta wyjazdów na stypendia zagraniczne.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania będzie profesjonalistą doskonale przygotowanym teoretycznie i praktycznie do prowadzenia własnej firmy oraz pracy na samodzielnych stanowiskach.

Zapraszam Cię, w imieniu własnym, jak i wszystkich pracowników, wstąp do grona studentów Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie. Zapewnimy Ci atrakcyjny program studiów, wysoki poziom nauczania. Jesteśmy Uczelnią przyjazną dla Ciebie, otwartą na twoje problemy i potrzeby.

Nie zwlekaj, podejmij decyzję już dziś!

Rektor dr inż. Andrzej Dziewiątkowski
Częstochowa 2010 r.

 

Dodatkowe informacje